pondělí 9. prosince 2013

Oslava svátku svatého Mikuláše.

Den před svátkem svatého Mikuláše byl ve Shree Peetha Nilaya cítit jeho duch ve vzduchu! Swamiji se nedávno vrátil z měsíční poutní cesty do Indie, takže všichni byli obrovsky šťastní, že Ho vidí. Přesto se cítil ohromně zmrzlý! Swamiji rozhodl, že bude nandavat oběd každému sám, zrcadlíc duch svatého Mikuláše a ukazujíc vlastnosti velkého svatého. Jídlo chutnalo vyjímečně lahodně!
Poté si Swamiji vyhradil čas hovořit s některými rezidenty a trávil nějakou dobu obchůzkou ašrámu, kontrolujíc vše a rychle se seznamujíc s tím, co se během jeho nepřítomnosti událo.


(Swami Anashuya připravuje vzdělávací materiály pro budoucí studijní kroužky Bhakti.)(Jaitrayananda hovoří s Gurujim.)(Guruji kontroluje veškerou vánoční výzdobu a všechny dárky darované pro rozdání chudým, dětem a těm potřebným, které Bhakti Marga poskytuje každoročně, jako důkaz štědrosti svatého Mikuláše.)


Později večer jsme začali s večerní mší, věnovanou svatému Mikuláši, jako přípravu na svátek, který byl 6. prosince! 


Po modlitbách byl Swamiji ve skvělé náladě a smál se s Anantaanandou, značkujíc ho po celém obličeji razítky svatého Mikuláše, k obveselení každého! 

(Sledujte pokračování s více obrázky a příběhy z tohoto svátku, bude následovat již brzy!)

Žádné komentáře: