čtvrtek 21. března 2013

O kurzu učitelů Atma Kriya Jogy.

Dva týdny před Shivaratri se společně sešlo 39 praktikujících studentů Kriye, aby se stali učiteli Atma Kriya Jogy.Kurz zahrnoval výuku duchovních základů Atma Kriya Jogy, teorii i praxi jednotlivých technik, společná cvičení těchto technik, workshop v malých i velkých skupinách, dny v tichosti a rozjímání, osobní zpytování, přednášku a workshop k OM Healingu, yagny, satsang s Premavatarem Sri Swamim Vishwanandou a mnoho dalšího…


Studenti přijeli ze 17 zemí: Německa, Švýcarska, Ruska, Itálie, České Republiky, Slovenska, Japonska, Velké Británie, Lotyšska, Dubaje (SAE), Malajsie, Dánska, Portugalska, Finska, Polska a Ukrajiny.

My zde v Centru jsme mohli pocítit v jakém stavu se nacházeli: na začátku byli nadšení, pak koncentrovaní, v tichosti a mlčení, zaneprázdněni učením a nakonec vyčištěni 3 denní yagnou, kterou vedl Swamiji. On také provedl několik testů předtím než dostali své certifikáty. A pak byli všichni během specielního obřadu Swamijim osobně iniciováni jako učitelé Atma Kriye.

Žádné komentáře: