úterý 2. února 2016

DUCHOVNÍ POUŤ DO ÁŠRAMU SHREE PEETHA NILAYA - DOMOVA MAHÁMANDALÉŠVÁRA ŠRÍ SVÁMÍHO VISHWANANDY.Vážení přátelé,
srdečně vás zveme 
na 
Duchovní Pouť 
do ášramu Shree Peetha Nilaya
který je domovem Mahámandaléšvára Šrí Svámího Vishwanandy. Jde o mimořádnou příležitost, která se koná jednou za několik let a která je ve dnech 
31.3. - 3.4. 2016 
uspořádána speciálně pro české oddané a všechny duchovně hledající z České Republiky. 


Na této Duchovní Pouti jsou srdečně vítáni zkrátka všichni, kdo mají zájem se blíže osobně seznámit s Mahámandaléšvarem Šrí Svámím Vishwanandou, jeho učením a životem v mezinárodním duchovním centru Shree Peetha Nilaya a prožít tak několik krásných dní ve výjimečném duchovním centru, které má významné postavení na poli dnešní spirituality. Ubytování bude zajištěno přímo v ášramu Shree Petha Nilaya s plnou penzí výborné satvické stravy (z části pěstované v zahradách a na polích ašramu) a v klidu několika dní budeme mít dostatek příležitostí vstoupit do svého nitra, otevřít svá srdce a procítit naplno přítomnost a energii osvíceného Mistra Mahámandaléšvára Šrí Svámího Vishwanandy a seznámit se blíže s hnutím Bhakti Marga, za jehož vznikem Svámí stojí.
V programu duchovní pouti je především Daršan a Satsang se Šrí Svámím Vishwanandou, který Svámí věnuje speciálně České Republice a dále Satsang s naším zemským Svámím Vishwabaladharanandou a naším „jmenovaným“ Svámím Vishwaanashuyanandou.
Se Svámím Vishwabaladharanandou nás čeká prohlídka ášramu Shree Peetha Nilaya, na které se dozvíme mnoho zajímavých informací týkajících se právě tohoto silného duchovního centra. Na programu je i OM Chanting, večerní meditace se Svámím Vishwabaladharanandou v Babajiho jeskyni, uctění relikvií Svatých, zpěv manter a badžanů, návštěva a prohlídka Art centra (uměleckého atelieru přímo v ášramu) a další. Po celou dobu duchovní pouti je zajištěn překlad do češtiny. Během pobytu bude připraven program pro děti a budeme mít možnost se podílet také na tolik oblíbené sévě. Cílem této Duchovní Pouti je, abychom si odnesli silné duchovní prožitky přímo z domova Mahámandaléšvára Šrí Svámiho Vishwanandy a všem se dostalo možnosti se se Svámím osobně setkat, obdržet jeho Daršan a obdržet přímo od Něj odpovědi na naše duchovní či světské otázky.

Příspěvek na Duchovní Pouť je 3.600 kč za dospělou osobu a 1.300 kč za dítě do 13 let zahrnuje dopravu autobusem, ubytování s plnou penzí (vegetariánská sátvická strava) přímo v ašrámu Shree Peetha Nilaya, intenzivní duchovní program. K dispozici bude také průvodce a překladatel.

Přihlášky na Duchovní Pouť prosíme zasílejte do 15.2. na adresu: 
duchovnipout2016@seznam.cz
Kapacita této Duchovní Pouti je omezena! 

Po obdržení přihlášky Vám budou obratem zaslány bližší informace, společný odjezd bude autobusy z Prahy a z Plzně. Všichni účastníci Duchovní Pouti mají registraci na Daršan zajištěnou.

Moc se těšíme na této krásné a výjmečné události na viděnou.
Za Bhakti Margu Czech 
s láskou Rohini a Madhvi

(pro zvětšení plakátu na něj klikněte)


PS: Nabízíme také možnost samostatné registrace POUZE na Daršan 2.4.2016 na adrese: darsanspringen2016@seznam.cz,
a to také nejpozději do 15.2.2016. Po tomto datu budou registrace na Daršan 2.4.2016 zpřístupněny všem zájemcům po celém světě, jako vždy prostřednictvím rezervačního systému na stránkách www.bhaktimarga.org. Upozorňujeme, že tato samostatná registrace je POUZE registrací na Daršan a není v ní zahrnuta doprava, ubytování, strava a program Duchovní Pouti.

www.bhaktimarga.org


Žádné komentáře: