neděle 7. února 2016

Děkujeme za vaši pomoc při šíření zpráv lásky...

Džai Gurudév,
v souvislosti se zvyšujícím se významem sociálních sítí v šíření informací o Šrí Svámím Vishwanandovi a Bhakti Marze mezi lidi, bychom uvítali vaši pomoc v šíření těchto zpráv lásky.
Od této doby povolujeme každému, kdo navštíví centrum Shree Peetha Nilaya nebo se zúčastní nějaké mezinárodní události s Gurudžím (např. daršanu, satsangu apod.) nebo jakýchkoli událostí souvisejících s Bhakti Margou kdekoli na světě (např. OM Chantingu, zasvěcení do Atma Kriya Yogy, satsangu, jadžňi apod.) fotografovat a dělat videozáznamy a následně je umístit na sociální sítě. Jedinou výjimku v tomto postupu představují události související s křesťanstvím. Prosíme vás laskavě, aby všechny obrázky a záznamy byly označeny specifickým hashtagem #, díky kterému bude jednoduché zjistit, kdy bude vaše zpráva zveřejněna.
Pokud fotíte Gurudžího, nepoužívejte prosím blesk a dodržujte od něj diskrétní vzdálenost.

Pro zveřejňování fotek a videí souvisejících s určitými tématy přikládáme seznam vybraných hashtagů. Je velice důležité, aby měl každý příspěvek „specifický“ a „obecný“ hashtag, takže daný příspěvek pak odkáže nově příchozího z obecného výrazu na specifický výraz používaný Bhakti Margou.
Brzy vám pro použití poskytneme širší nabídku hastagů, které rozšíří ty, které vám zasíláme v tabulce.

S láskou,
tým komunikací Bhakti Margy

Zde je několik příkladů:

Právě jsem obdržela #daršan se šrí svámím #vishwanandou / #mistr#justlovefestival 2016 v #ášramu / Jsem na #duchovní cestě

Právě jsme měli báječný oběd v #bhajancafe / #vegetariánský


Před chvílí jsme dokončili #omchanting v Paříži ve Francii / #healing #om


Zde je zmíněná tabulka nejběžněji používaných hastagů /děkujeme Saraswati Dasi za vytvoření ekvivalentů v češtině/:

(pro zvětšení tabulky na ni klikněte)

Žádné komentáře: