úterý 22. prosince 2015

Momenty z 1. česko-slovenského setkání...

Podívejte se na pár fotografií z velmi krásného a úspěšného 1. česko-slovenského setkání se Swamim Vishwabaladharanandou, které proběhlo v sobotu v Brně. Za milé přítomnosti našeho Country Swamiho a také hosta, Swamiho Vishwaanahuyanandy, se 260 účastníků ponořilo do energií lásky Sri Swamiho Vishwanandy.
Celá akce začala jak jinak než Guru Pujou, uctívajíc tak našeho Gurua, a také abišekamem k nové murti Ježíše Krista. Swami Vishwabaladharananda poté předal požehnání všem, skrze Višnu Padam, a vedl tichou meditaci, při satsangu pak zodpovídal dotazy účastníků.

České a slovenské vánoční koledy a bhajany dotvořili krásnou předvánoční atmosféru, završenou rozdáváním dárků a dárkem velmi cenným - zlatými padukas, které Swami Vishwabaladharananda přivezl z Vrindávanu a věnoval české Bhakti  Marze, požehnané navíc tím, že se dotýkaly lotosových nohou Sri Swamiho Vishwanandy. Kéž přinesou požehnání všem českým oddaným a celé naší zemi!
Obdobný dar dostala i Bhakti Marga Slovensko.


Nejcennější je však to co jsme si odnášeli v srdcích - pocit sounáležitosti, jednoty a propojení nás všech.Den byl zakončen pozdě večer OM Chantingem, abychom poslali trochu světla a krásných vibrací i okolnímu světu.
Doufejme, že se takto sejdeme zase brzy, a nejen v tento krásný adventní čas!

Žádné komentáře: