čtvrtek 10. března 2011

Kurz Simply meditation v Teplicích

Milí čtenáři J
Ráda bych Vám dnes malinko přiblížila Simply Meditation, která nám byla dána Svámím teprve nedávno.
Kdybych měla říci jedno slovo, abych vystihla její téma, použila bych slovo LÁSKA .
Láska je vše, co máme, láska je naše motivace žít a zvládat vše, co nám žití přináší. Láska je motivace nahlédnout do svého nitra a najít v něm to nejlepší. Láska je oplácet vše dobrem a dát tuto kvalitu sobě i ostatním. Pojďme se společně podívat, co krásného v sobě najdeme a najdeme-li i to, co hezké není, pojďme to obejmout. Kde je láska, tam je klid, mír a radost.
Simply meditation (SM) je kombinace jednoduchých meditačních technik, sestávající zejména z práce s dechem, džapování a vizualizace. Její účinky je možné pocítit ihned, ať už jsme v meditaci zkušení či právě začínáme. SM je zaměřena specielně na otevírání našeho duchovního srdce a posílení a ukotvení se v našem vnitřním klidu, míru a vyrovnanosti. Pomáhá přijímat život takový, jaký je. Je vhodná pro všechny a přináší užitek nejen nám samým, ale i našemu okolí. V dnešní uspěchané době je milým a časově nenáročným prostředkem k ponoření se do našeho nitra.
Ráda bych Vás pozvala na seminář konaný 2.4. od 14:00 hod v Teplicích v centru SANKALPA.
Přihlášení a bližší info Vám ráda podám – Klára Lepíková, tel. 777 578 978 nebo snadnameditace@seznam.cz
. Podstatná část výtěžku je vždy věnována ašrámu Shree Peetha Nilaya.
Oficiální stránky Simply Meditation v českém jazyce naleznete na stálém odkazu v pravém sloupci blogu anebo zde http://www.simplymeditationhale.com/cs

Žádné komentáře: