pátek 21. května 2010

Kruh přátel Bhakti Margy/Friends of Bhakti MargaMilí přátelé, milí návštěvníci Centra Shree Peetha Nilaya, Springen v Německu!

Rádi bychom všem lidem, kteří nás navštěvují, poskytli v dohledné době v našem Centru všechna vnější opatření, která by zabezpečila průběh programů a akcí, které Šrí Swámí Vishwananda vyvíjí a které si všichni na tomto místě přejeme, po nichž v souvislosti s naším společným duchovním vývojem toužíme. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli obrátit se na všechny z Vás, kteří se cítíte osloveni láskou našeho milovaného Swámího a z toho vyplývající atmosférou Centra Shree Peetha Nilaya s prosbou o účast v nově zařízené podpůrné akci Kruh Přátel Bhakti Margy.
S Vaší pomocí jsme byli již částečně schopni vybudovat na tomto místě inspirující prostředí a věříme, že nás neutuchající radost z tohoto rozvoje dovede k vytouženému cíli: K oficiálnímu otevření našeho Centra široké veřejnosti.
Do té doby však musíme splnit různé dané provozní podmínky.
Jak jinak, nežli společnými silami, jak jinak lze toto dílo dovršit?
Dovolujeme si tedy představit Vám dnes náš nový podpůrný program.
Chcete-li se blíže informovat, klikněte prosím zde.
V případě zájmu se můžete přihlásit zde.Děkujeme Vám za Vaši pozornost, přejeme slunné jarní dny a rádi Vás mezi sebou uvítáme !
Jai Gurudev!

Žádné komentáře: