úterý 19. února 2013

Po návratu z Kumbh Mely... a ve Springenu.

Swami Vishwananda byl ve Varánasí a odtud  odjel včera do Kalkaty.V tu samou dobu jsme měli ve Springenu stavební úřad, který prováděl závěrečnou kontrolu veškerého protipožárního systému, který jsme nainstalovali v uplynulých 3 letech.Zde vidíme Reku, odpovídajíc všechny nepříjemné dotazy úředníků. Prováděla úředníky po budově a vysvětlovala jim, co vše se zde udělalo.


Sabarish jim ukázal "řídící protipožární jednotku" a oni pak provedli test alarmu a aktivovali celý požární systém, procházejíc skrze celou budovu i okolo ní.


Jak můžete vidět, kontrola proběhla velmi dobře! Ale stále ještě chybí a musí být provedeny některé drobné kancelářské práce - certifikace a prohlášení.

Konečně: od teď protipožární systém pracuje a v případě poplachu musíme ihned opustit budovu a požární jednotky z různých vesnic budou na cestě do Centra.

Jakmile Swamiji uslyšel toto pozitivní závěrečné schválení rekonstručních prací a uviděl obrázky nahoře, vykřikl hlasitě uprostřed letiště ve Varánasí "Hari Bol" !!! :-).


Žádné komentáře: